No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Veľká predvianočná zľava reklamy na Rimave. Staňte sa viditeľnejšími vďaka našej ponuke

RIMAVSKÁ SOBOTA – Portál Rimava.sk je už 15 rokov najčítanejšie regionálne médium v Rimavskej Sobote a okolí. Ak hľadáte najlepší pomer ceny a viditeľnosti vašej reklamy, ste na správnom mieste.

Najvyššia čítanosť v regióne

Portál Rimava.sk dosahuje až 300 000 návštev mesačne a má od 100 000 takzvaných unikátnych čitateľov. Zviditeľniť sa vďaka nemu môžete aj vy a do 20. decembra využiť jedinečnú ponuku, ktorá platí pri objednaní služieb nad 300 eur.

Portál Rimava.sk ponúka reklamu "na mieru", ktorú prispôsobíme presne vašim požiadavkám. Vybrať si môžete bannerovú reklamu, či už jednorázovú alebo dlhodobú, o ktorej výrobu sa postará náš tím. V ponuke máme aj PR články, ktoré majú na portáli zvýhodnenú pozíciu a tiež výrobu reportáží do TV Rimava. Pre lepší efekt si u nás môžete zakúpiť všetky typy reklamy v jednom balíčku.

  • Pravidelná návratnosť návštevníkov zaručuje aj to, že sa vaša reklama zobrazí viackrát jednému čitateľovi.
  • Internetová reklama narastá na popularite – oproti tlačovej reklame sú výhodami široké možnosti využitia, flexibilita, pútavejšia forma a stála viditeľnosť.
  • Čitatelia portálu Rimava.sk sú ekonomicky aktívni, zarábajúci ľudia.
  • Lepšia informovanosť potenciálnych zákazníkov – možnosť prepojenia na vašu vlastnú webstránku. Ak ju nemáte, vieme ju zabezpečiť za výhodných podmienok.
  • Pomáhame miestnym podnikateľom odprezentovať ich biznis a produkty.
  • Reklama na portáli Rimava.ak sa zobrazuje 24 hodín nepretržite.
  • Obsaďte si svoj reklamný priestor s najlepším dosahom skôr, ako to spraví niekto iný. Využívať reklamný priestor môžete aj na portáloch Echoviny.sk a Novohradské.sk.

Spokojní klienti portálu Rimava.sk:

Pokiaľ vás ponuka zaujala, do 20. decembra môžete reklamné služby portálu využiť so špeciálnou 20-percentnou predvianočnou zľavou, ktorá platí pri objednaní služieb nad 300 eur. Vaša reklama sa bude nádejným klientom a zákazníkom zobrazovať celé dni a pravidelná návratnosť návštevníkov zaručuje aj to, že sa vaša reklama zobrazí viackrát jednému čitateľovi.

V prípade záujmu a prípadných doplňujúcich otázkach kontaktujte portál Rimava.sk mailom na: [email protected].


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross