No active "ca-sidebar-197687" sidebar

VIDEO: Na najväčšom Zumba koncerte v USA vystúpil Sean Paul aj Rimavskosoboťanka Fanny

22. augusta 2013 |  | |

Fanny a Sean PaulViac ako osemtisíc milovníkov Zumby, najznámejší inštruktori, veľkolepý koncert, na ktorom vystúpil Sean Paul – a aj malá tanečníčka z Rimavskej Soboty Fanny Madarászová. Deväťročná zumba baby má za sebou druhé účinkovanie v USA a zároveň najväčšie, na aké doteraz cestovala.

Ako pre Rimava.sk potvrdila Enikő Madarászová, mamina šikovnej tanečníčky, v americkom Orlande sa v polovici augusta konalo celosvetové stretnutie zumba inštruktorov. Fanny síce ešte inštruktorkou nie je, no zumbisti po celom svete ju už dobre poznajú a preto aj tentokrát dostala pozvanie od zakladateľa Zumby Beta Pereza. Deväťročná Rimavskosoboťanka tancovala celé dni, predstavila sa aj na veľkolepom Zumba Fitness Concert, kde nechýbala speváčka Victoria Justice, brazílska ikona Claudia Leitte ani známy Sean Paul. „Fanny bola strašne rada, že tam môže byť, bol to pre ňu obrovský zážitok,“ hovorí Enikő Madarászová. Ako prezradila, z USA sa vrátili len predvčerom v noci. "Fanny odvtedy väčšinou dospáva časový posun aj náročný, vyše dvadsaťhodinový let," doplnila so smiechom mamička malej zumbistky.

Vrátiť sa do USA bolo pre Fanny veľkým snom, po tom, ako vo februári vystúpila na stretnutí inštruktorov a nadšencov Zumby v Los Angeles. Aj z Orlanda si so sebou okrem krásnych spomienok priniesla mnoho pozvaní na ďalšie zumba akcie. „Najbližšie má pred sebou účinkovanie v Španielsku, v druhej polovici septembra,“ hovorí mamina malej tanečníčky. Fanny podľa jej slov na tieto prázdniny určite len tak nezabudne. Sympatickej zumbistke sa o chvíľu síce začínajú školské povinnosti v rimavskosobotskej ZŠ M. Tompu, na najbližšie zumba vystúpenie sa však teší už teraz. A spolu s ňou aj všetci jej priaznivci, ktorých je na Facebook-u aj v rôznych končinách sveta stále viac 🙂

[su_media url="http://www.youtube.com/watch?v=sSb3aBIm4e8&feature=youtu.be" width="600" height="400"]

[nggallery id=1134]

Zdroj: Rimava.sk

Súvisiace články

VIDEO: Fanny nechýba ani na najväčších európskych zumba stretnutiach
VIDEO: Fanny sa predviedla na celosvetovom Zumba stretnutí v Los Angeles
VIDEO: Malá Fanny cestuje kvôli zumbe z jednej krajiny do druhej
VIDEO: Malá „zumbistka“ Fanny opäť roztancovala dav, tentokrát v Prahe
VIDEO: Osemročná Fanny z Rimavskej Soboty očarila aj zakladateľa Zumby


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross