No active "ca-sidebar-197687" sidebar

VIDEO: Malá „zumbistka“ Fanny opäť roztancovala dav, tentokrát v Prahe

12. júna 2012 | |  | 

Po úspešnom vystúpení v talianskom Rimini, kde 8-ročná Fanny očarila aj zakladateľa Zumby Beta Pereza, malá Rimavskosoboťanka opäť tancovala pred stovkami ľudí, tentokrát v Prahe. Začiatkom júna sa tu konal Corny Wellness Marathon, Fanny Madarászovú naň pozval organizátor podujatia, prezident Wellness Club-u Michael Zima. Ten videl video z Rimini, ktoré bolo pre mladú tanečníčku vstupenkou medzi „veľkých“ inštruktorov.

Fanny bola v Prahe najmladšou účastníčkou, ktorá stála na pódiu, ako pre Rimava.sk povedala jej mamina Enikő Madarászová, opäť vystúpila spoločne s Betom ale aj ostatnými tanečníkmi. „Bolo tam okolo tritisíc ľudí,“ dodala mamička zumbistky, ktorá pri komunikácii so zakladateľom zumba ošiaľu robila dcére aj tlmočníčku.

Vystúpenie v Prahe však nebolo jediné, tento mesiac má už Fanny za sebou aj účinkovanie v Budapešti a v Miškolci v susednom Maďarsku, kam ju tiež pozvali zumba inštruktori. Najbližšie malú blondínku čaká tanec z trochu iného súdka, v Tornali sa v závere týždňa predstaví so spoločenskými tancami a show dance.

Fanny, žiačka Základnej školy M. Tompu v Rimavskej Sobote, začala s tancom už ako trojročná. V súčasnosti sa tomuto koníčku venuje pod vedením inštruktora Ivana Ligárta.

[su_media url="http://www.youtube.com/watch?v=c5RcVtoeeyI&feature=youtu.be" width="600" height="388"]

[nggallery id=737]

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross