No active "ca-sidebar-197687" sidebar

VIDEO: Malá Fanny cestuje kvôli zumbe z jednej krajiny do druhej

19. októbra 2012 |  | |

Taliansko, Čechy, Maďarsko, Poľsko, malá Fanny Madarászová z Rimavskej Soboty za posledný polrok absolvovala mnoho vystúpení na rôznych „zumba“ stretnutiach, na pódiu už dokonca úplne automaticky tancuje so samotným zakladateľom zumby Betom Perezom. Najnovšie sa predstavila v Miláne, po troch dňoch strávených v Taliansku sa spoločne s rodičmi hneď presunula do Varšavy. „V Miláne Fanny tancovala minulý piatok, na charitatívnej akcii na podporu liečby rakoviny prsníka, priamo tam dostala pozvanie od Beta do Varšavy, v pondelok už teda vystupovala v Poľsku,“ prezradila pre Rimava.sk Enikő Madarászová, mamina šikovnej tanečníčky. „Beto sa jej pýtal, či sa učí po anglicky, lebo je to pre jej budúcnosť veľmi dôležité,“ hovorí.

Fanny opäť zahviezdila na pódiu, pred stovkami ľudí, trému však vraj nemá. „Teší sa, tancuje, berie to úplne prirodzene,“ hovorí Enikő Madarászová a dodáva, že malá školáčka napriek cestám za zumbou zvláda aj školské povinnosti. Beta Pereza zaujala blonďatá Zumba baby ešte na jar, na veľtrhu v talianskom Rimini. Odvtedy má za sebou niekoľko vystúpení a pozvania sa jej stále hrnú. Najbližšie sa predstaví na charitatívnej akcii, ktorá sa koná vo viacerých slovenských mestách na podporu útulkov pre opustené zvieratá, Fanny by mala cestovať aj do Čiech. Žiačka Základnej školy M. Tompu v Rimavskej Sobote začala s tancom už ako trojročná. V súčasnosti sa tomuto koníčku venuje pod vedením inštruktora Ivana Ligárta.
[media url="http://www.youtube.com/watch?v=QLdGIrbpZKE&feature=relmfu" width="600" height="400"]

 

[su_media url="http://www.youtube.com/watch?v=KHBJqzi1nM0&feature=youtu.be&fb_source=message" width="600" height="400"] [nggallery id=834]

Zdroj: Rimava.sk

Súvisiace články
VIDEO: Osemročná Fanny z Rimavskej Soboty očarila aj zakladateľa Zumby 
VIDEO: Malá „zumbistka“ Fanny opäť roztancovala dav, tentokrát v Prahe


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross