No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Záchranné zložky dnes zasahovali pri nehode auta aj motocykla. Nezaobišli sa bez zranení

JELŠAVA/TISOVEC - Záchranné zložky mali v našom regióne počas dnešného dňa (3. 9.) plné ruky práce. Príslušníci hasičského a záchranného zboru (HaZZ) boli privolaní k nehode osobného motorového vozidla a neskôr motocykla s autom.

V poobedňajších hodinách zasahovali traja príslušníci HaZZ pri nehode vozidla, ktoré skončilo mimo cesty prevrátené na boku.

Článok pokračuje pod reklamou


Ako pre Rimava.sk uviedol Jozef Mikuda z Okresného riaditeľstva HaZZ Revúca, vodička viedla vozidlo smerom od obce Nandraž na Jelšavu. Podľa jej slov jej cez cestu prebehla lesná zver, následkom čoho strhla volant a niekoľkokrát sa s autom pretočila a skončila mimo cesty v priekope. Pri vodičke sedela aj spolujazdkyňa.

Vodička zostala v aute zakliesnená, spolujazdkyni sa podarilo vystúpiť. Po príchode príslušníkov HaZZ na miesto už bola spolujazdkyňa v opatere záchrannej zdravotnej služby (ZZS). Príslušníci HaZZ cez čelné sklo dostali vodičku z auta von a odovzdali ju do opatery ZZS. Záchranári následne obe ženy previezli do nemocnice na ďalšie ošetrenie.

Článok pokračuje pod reklamou


Popoludní zasahovali štyria príslušníci HaZZ aj neďaleko Tisovca. Tam sa zrazilo osobné motorové vozidlo s motocyklom.

Ako uviedol Marek Laššák z Okresného riaditeľstva HaZZ Rimavská Sobota, za mestom Tisovec sa zrazilo osobné motorové vozidlo s motocyklom. Z oboch unikali prevádzkové kvapaliny, ktoré príslušníci HaZZ zlikvidovali.

Vodič motocykla bol prevezený záchrannou zdravotnou službou do nemocnice. Cesta bola následkom nehody uzavretá viac ako hodinu.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross