No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Kaufland je po rekonštrukcii, pozrite si ako ho zmenili

23. novembra 2016 |  | |

kauflandPráce na modernizovaní obchodného domu Kaufland v Rimavskej Sobote, ktorý patril medzi najvyťaženejšie na Slovensku, sú v závere. Otvorený bude zajtra, vo štvrtok, 24. novembra. Informáciu pre Rimava.sk potvrdila Monika Langová z oddelenia reklamy a PR spoločnosti Kaufland. Ako ďalej spomenula, všetky práce prebehli podľa plánu. Zákazníkov bude čakať nové rozmiestnenie regálov v predajni, jednou zo zmien je napríklad presťahovanie pultu s pečivom z konca predajne bližšie k vstupu, neďaleko zeleniny a ovocia. Nové miesto budú mať aj informácie, medzi pokladňami, ako aj limonády a ochutené vody neďaleko vstupu. Výšku nákladov rekonštrukcie interiéru obchodného domu, ako aj asfaltovania parkoviska Langová nekonkretizovala. „Klasifikujeme ich ako dôverné,“ dodala.

plán predajne Kaufland Rimavská SobotaS prerábaním obchodného domu spoločnosť začala v centre Rimavskej Soboty 10. októbra. Vyriešiť chceli aj problém s parkovaním zákazníkov, hľadali preto najlepšie riešenie, ako problémom s parkovaním v budúcnosti zamedziť. Pri vstupe pred Kaufland pribudla aj tabuľa s oznamom, že parkovisko je určené pre zákazníkov a voľné parkovanie je ohraničené dobou 120 minút. Podľa našich informácií sa uvažovalo aj o rampách. Ako však dnes Langová uviedla, spôsob parkovania ostáva nezmenený.

„Zákazníkom naďalej ponúkame bezplatné a časovo neobmedzené parkovanie,“ uzavrela. Počas uzatvorenia sa počty nakupujúcich odrazili na okolitých prevádzkach či ostatných obchodných domoch. „Na parkovisku, ktoré som doteraz využíval je v poslednej dobe problém nájsť miesto,“ povedal Martin, podľa ktorého o počte ľudí v obchode ani nehovorí. „Kde išla niekedy jedna pokladňa, teraz idú tri,“ poznamenal Igor na margo ďalšieho hypermarketu.

Zdroj: Rimava.sk

Súvisiace články
Kaufland prerábajú už takmer tri týždne, odrazilo sa to na ostatných prevádzkach
V centre prerábajú Kaufland, chcú vyriešiť aj problém s parkovaním


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross