No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Knižnica vyhlasuje súťaž Prázdninová fotka s knihou

14. júla 2026 | |  | 

Radi čítate? Ak vás počas letných dovoleniek sprevádzala obľúbená kniha, teraz máte príležitosť podeliť sa o svoj zážitok. Knižnica Mateja Hrebendu v Rimavskej Sobote pripravila pre čitateľov súťaž Prázdninová fotka s knihou, v ktorej môžu zachytiť svoje letné chvíle s knihou.

Organizátori vyzývajú všetkých milovníkov čítania, aby poslali fotografiu z dovolenky, výletu či oddychu, na ktorej nechýba kniha. Cieľom súťaže je ukázať, že dobré čítanie patrí k letu rovnako ako slnko, more či hory.

Článok pokračuje pod reklamou


Do súťaže sa môžu zapojiť všetci, ktorí chcú predstaviť svoje najkrajšie prázdninové momenty a inšpirovať ostatných k čítaniu aj počas letných dní. Podrobnosti o podmienkach zapojenia zverejňuje Knižnica Mateja Hrebendu prostredníctvom svojich komunikačných kanálov.

Zdroj foto: Knižnica Mateja Hrebendu

Zdroj titulnej foto: Envato.com


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross