No active "ca-sidebar-197687" sidebar

LILILAND: Do detského zábavného centra v Rim. Sobote zavíta Batman aj Spiderman + SÚŤAŽ

RIMAVSKÁ SOBOTA – Najväčšie detské zábavné centrum v regióne opäť prichádza s výnimočnou akciou. Vaše ratolesti budú môcť naživo stretnúť svojich obľúbených rozprávkových hrdinov.

Lililand si pre vás na sobotu (23. septembra) pripravil zábavné podujatie s maskotmi Spidermana a Batmana. Podujatie začne o 15-tej a vstupné pre každé dieťa je 7 eur. Pokiaľ sa vaše ratolesti dosýtosti vyšantia, vy si môžete oddýchnuť pri šálke kávy alebo iných chutných nápojoch. Ak potrebujete, aby sa vaše deti poriadne zabavili, potešte ich zábavným animačným programom v Lililande.

Zábavné centrum v Rimavskej Sobote sa pre vás snaží vymyslieť stále niečo nové. Deti sa môžu nielen zabaviť, no najmä získajú nové zážitky a určite aj množstvo priateľov.

Lililand okrem detského kútika a aktivít pre deti ponúka aj veľkolepé narodeninové oslavy, na ktoré vaše deti len tak nezabudnú, akcie s maskotmi, diskotéky, premietanie filmov či unikátny program pre školy a škôlky.

LILILAND nájdete na sídlisku Západ na ulici V. Clementisa 2290
v Rimavskej Sobote.


V prípade záujmu ich môžete kontaktovať na t. č. 0910 707 026.

Zábavné centrum Lililand nájdete aj na Facebooku a Instagrame.

SÚŤAŽ

Prekvapte vaše deti a potešte ich zábavnou aktivitou. Príďte navšítiviť LILILAND v Rimavskej Sobote! V spolupráci s LILILANDOM sme si pre vás pripravili súťaž!

Dvaja z vás budú môcť vyhrať voľný vstup pre vaše dieťa na zábavné popoludnie s maskotmi.

Ako sa zapojiť?

Súťaž prebieha na našej stránke na sociálnej sieti Facebook. Vyhľadajte súťažný príspevok, dajte naň like, napíšte nám, ktorého zo superhrdinov má vaše dieťa radšej – spidermana alebo batmana? Rovnako môžete príspevok aj zdieľať, aby táto súťaž nikomu neunikla.

Súťaž trvá 22. septembra do 12:00 hod., kedy vyžrebujeme dvoch výhercov, ktorí získajú voľný vstup do centra LILILAND na toto zábavné popoludnie.


PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤOdoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross