No active "ca-sidebar-197687" sidebar

AKTUÁLNE: Na Sídlisku Západ opäť prasklo potrubie, odstavený je aj Kurinec

Na najväčšom sídlisku v Rimavskej Sobote, Sídlisku Západ, opäť prasklo vodovodné potrubie. Tečúca voda ráno zaplavila chodník pri základnej škole a Ulici J. Bodona pred fitnescentrom. Podľa informácií vodárov je porucha na hlavnom vodovode, odstavené od vody je preto sídlisko, Kurinec, Močiar a nová časť Sobôtky. Ako náhradný zdroj pitnej vody obyvatelia môžu využiť cisternu pred potravinami CBA. Porucha bola ohlásená pred šiestou hodinou ráno, pracovníci krátko popoludní stále pracovali na obnovení dodávky vody. Predpokladaný termín ukončenia prác bol okolo druhej hodiny popoludní. Podľa našich informácií bolo podobne ako v uplynulých mesiacoch už niekoľkokrát skrátené vyučovanie a školákov pustili domov skôr.

Doplnené o 15:45 hod.

Podľa najnovších odhadov a informácií Stredoslovenskej vodárenskej prevádzkovej spoločnosti by porucha mala byť odstránená okolo 18.00 hodiny.

Doplnené 5. mája o 9:00 hod. 
Na sídlisku opäť došlo k poruche. Výver na trávniku, neďaleko včerajšieho miesta poruchy, bol podľa informácií vodárov ohlásený ešte po desiatej hodine večer. Dnešnú opravu odhadujú na niekoľko hodín. Podľa odhadov do 15:00 hodiny.
Správu budeme aktualizovať.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross