No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Navždy v našich srdciach. Parte na Rimava.sk

5. júla 2024 | |  | 
Zdroj: pixabay

Smrť blízkeho človeka je jedným z najťažších momentov v živote každého z nás. Pre mnohých je dôležité získať možnosť rozlúčiť sa a vyjadriť svoj smútok. Avšak nie vždy máme príležitosť byť informovaní včas a prítomní na poslednej rozlúčke. Inzercia parte na Rimava.sk poskytuje možnosť aj tým, ktorí by sa inak o strate blízkeho človeka nedozvedeli.

Rimava.sk týmto krokom umožňuje rodinám a priateľom zosnulých oznámiť smutnú správu širokej verejnosti, čím dávajú možnosť vzdialeným príbuzným, priateľom či známym zúčastniť sa na pohrebnom obrade alebo poslať kondolencie.

Článok pokračuje pod reklamou


Je dôležité uvedomiť si, že každé parte je viac než len oznámenie. Je to prejav úcty k zosnulému a spôsob, ako si ho pripomenúť. Ak aj vy prechádzate obdobím smútku a chcete, aby sme o vašej strate blízkeho človeka informovali na našich stránkach, pošlite nám parte na adresu rimava(zavináč)medialna.sk

Nezabúdajme, že každý z nás potrebuje podporu a vďaka Rimava.sk teraz môžeme túto podporu získať a poskytnúť aj v digitálnom priestore.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross