No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO: Okrem tragickej udalosti pri Pincinej polícia vyšetruje nehody pri Bakte a Číži

Okrem tragickej udalosti pri obci Pinciná, pri ktorej prišiel o život motorkár, polícia vyšetruje aj dopravnú nehodu z Bakty v okrese Rimavská Sobota. V priekope tu skončil traktor, ktorý sa podľa doterajších informácií vyhýbal oprotiidúcemu autu. Ako pre Rimava.sk ďalej uviedla banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, po neznámom vodičovi pátrajú a obracajú sa na verejnosť na okoloidúcich, ktorí nehodu videli alebo spozorovali vtedy iné vozidlo, aby to oznámili na čísle 158. K nehode došlo v sobotu, 3. júna, po siedmej hodine ráno na ceste I/16 v úseku častých dopravných nehôd. Neznámy vodič mal podľa doposiaľ vykonaného vyšetrovania prejsť v miernej pravotočivej zákrute do protismeru. „Nakoľko vodič traktora chcel zrážke zabrániť, zišiel do pravej priekopy, kde narazil pravou prednou časťou do svahu,“ priblížila Faltániová a dodala, že 22-ročný vodič z obce Haníska vypadol cez pravé bočné dvere a skončil vedľa traktora v priekope. Pri nehode sa zranil a podľa lekárskej správy bola doba liečenia stanovená do 7 dní. K nehode boli privolaní aj hasiči. Škoda na traktore bola odhadnutá na 2500 eur.

Vodič Renaultu Clio sa prevrátil pri Číži, utrpel ťažké zranenia
Po rannej dopravnej nehode pri Bakte smerovali rimavskosobotskí hasiči aj k nehode pri obci Číž. V sobotu popoludní sa tu na Renaulte Clio prevrátil 29-ročný vodič z Lenartoviec. „Pri prechádzaní miernej ľavotočivej zákruty sa plne nevenoval vedeniu motorového vozidla a zišiel na pravú krajnicu,“ povedala Faltániová a dodala, že vodič pri brzdení na štrku dostal šmyk, prešiel do ľavej časti priekopy a cez strechu sa prevrátil. Vodič sa podľa policajných informácií zranil ťažko s predpokladanou dobou liečenia do 42 dní. Alkohol u neho podľa policajnej hovorkyne zistený nebol, škoda na vozidle bola odhadnutá na 2 tisíc eur.

V Lučenci zrazili mladú ženu neďaleko policajnej stanice
V Lučenci zrazili ešte v piatok večer mladú ženu. K nehode došlo neďaleko policajnej stanice. Chodkyňu po náraze s autom poltárskej štátnej poznávacej značky ošetrovali privolaní záchranári. So zraneniami ju previezli do nemocnice. Vozidlo Volkswagen malo rozbité čelné sklo.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross