No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Som nesmierne hrdá na to, že na našom malebnom Slovensku máme toľko úspešných dám, povedala Slovenka roka Nadežda Demeterová

RIMAVSKÁ SOBOTA - Ubehlo už niekoľko dní od slávnostného veľkolepého večera, na ktorom si Nadežda Demeterová prevzala prestížne ocenenie v ankete Slovenka roka v kategórii Biznis a manažment, avšak emócie vďaky stále pretrvávajú.


Prečítajte si tiež: Príbeh firmy RISO: Sme hrdí na to, že sme udržali tradíciu konzervárenskej výroby dodnes, hovorí Nadežda Demeterová, kandidátka na Slovenku roka


Ocenenie, ktoré si konateľka a spolumajiteľka spoločnosti konzervárne RISO-R, s. r. o. Rimavská Sobota, prevzala za svoju celoživotnú prácu, je sladkou odmenou za všetky krajšie, ale i ťažšie chvíle, ktorými si za viac ako 30 rokov podnikania prešla spoločne s manželom.

Článok pokračuje pod reklamou


Dáma, ktorá je stelesnením šarmu, pokory a elegancie, je dôkazom toho, že aj podnikateľka z malého mesta dokáže získať významné ocenenie na celoslovenskej úrovni.

„Život nám prebieha veľmi rýchlo a predelia ho len smutné a krásne udalosti. Toto je pre mňa krásna udalosť. Stojím tu a som veľmi vďačná a šťastná. Vďačná som môjmu manželovi, mojim dvom synom a našim zamestnancom, s ktorými podnikáme už viac než 30 rokov. Bez nich by sme sa nedostali až sem a nedokázali to, čo sme dokázali,“ povedala pani Nadežda Demeterová v príhovore na galavečere.


Prečítajte si tiež: Soboťanka Nadežda Demeterová sa stala Slovenkou roka: Bez našich zamestnancov by sme to nedokázali, povedala v príhovore


Našu veľkoRisú Soboťanku ste za jej celoživotné dielo a oddanosť k svojej práci odmenili svojimi hlasmi v ankete Slovenka roka. Ako sama povedala, organizátorky ankety dávajú pocit výnimočnosti ženám, ktoré sú mimo dosahu kamier. A Naďka, ako ju familiárne volajú, je skutočne žena výnimočná.

Za priazeň, podporu a hlasy, ktoré ste jej venovali, sa chce ešte raz sama poďakovať.

NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross