No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Radšej budem spokojný občan ako nespokojný politik, hovorí Ivan Hazucha, kandidát strany SMER-SD

21. septembra 2023 | | | |  | 
Zdroj: Archív Ivan Hazucha

Strana Smer-SD má v tohtoročných voľbách veľkú šancu zvíťaziť. V politickej strane náš región hrdo zastupuje Ivan Hazucha. "Nikdy som nemal ambície pôsobiť vo vysokej politike, celý život pracujem u vodárov a hoci dlhé roky pôsobím v mestskom zastupiteľstve, bolo to pre mňa skôr hobby a tiež akási služba občanom. O to viac si ale vážim možnosť a dôveru, ktorú do mňa vložila strana SMER-SD a na kandidátnu listinu ma nominovali s číslom 44 ako okresného predsedu," uviedol pre portál Rimava.sk Hazucha, ktorý za svojou stranou hrdo stojí.

"Veľmi ma to urážalo, keď nás ľudia osočovali a označovali za zlodejov, musím vyjadriť svoj rezolútny odpor, v živote som nikomu nič neukradol, ani som nikoho neobabral vedome, ľudia veľmi radi hovoria o veciach, ktoré iba počuli," dodal Hazucha.

Najväčšou motivácou Ivana Hazuchu je pomôcť okresu Rimavská Sobota a zviditeľniť ho. "Pôsobím dlhé roky v mestskom zastupiteľstve a v regionálnej politike sa orientujem veľmi dobre. Myslím si, že aj vďaka dlhoročným skúsenostiam som vhodným kandidátom do Národnej rady. Mám taký obľúbený príklad. Predstavte si, že cestujete na dovolenku do Grécka autobusom a vodič vám oznámi, že je to jeho prvá cesta. Nebáli by ste sa, aby vás ňou previedol práve on? Presne to isté platí aj o politikoch. Vďaka mojim dlhoročným skúsenostiam som si istý, že som vhodným kandidátom a prijať túto výzvu by bol nevďak voči našim členom a sympatizantom," povedal.

Hazucha je odhodlaný pomôcť najmä pracujúcim občanom. "Často sa spomínajú dôchodcovia, súhlasím s tým, že im je nutné pomáhať a zjednodušovať život čo najviac, najmä tým, ktorí dlhé roky tvrdo pracovali. Ale kto myslí na ľudí, ktorí tvoria pravé hodnoty? Dosť to štve aj mňa, veď ja som tiež občan a moje krédo je, že radšej budem spokojný občan ako nespokojný politik. Ak vie niekto robiť lepšie veci, v živote som sa neurazil, môže sa pokojne ukázať," prezradil poslanec mestského zastupiteľstva.

K politike mal blízko od malička. "Od detstva sa mi politika páčila, sledoval som dianie cez vtedajšiu optiku, ktorá síce bola ideologicky zaoblená, ale myslím, že nie viac, ako je tomu dnes. Socializmus vo mne zanechal okrem vlastenectva aj ľavicové cítenie. Koniec-koncov, som z robotnícko-roľníckej a katolíckej rodiny, prirodzene nemám gény k nejakému snobizmu ani liberalizmu," dodal Hazucha, ktorý je v strane SMER-SD takmer od začiatku.

Volebný program strany SMER-SD nájdete NA TOMTO LINKU.


PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]

Objednávateľ: Agentúra SMER, s.r.o., Súmračná 25, 821 02 Bratislava, IČO 35775726.


* Redakcia sa nemusí stotožňovať s obsahom politickej reklamy.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross