No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Siedmy ročník motorkárskeho zrazu bude v Lesíku už tento víkend, tešiť sa môžete na kapely, súťaže či paintball

15. augusta 2022 | | |  | 

RIMAVSKÉ ZALUŽANY - Už tento víkend sa bude konať siedmy ročník motorkárskeho zrazu Jednou stopou do lesíka, ktorý sa koná v Lesíku pri Rimavských Zalužanoch.

"Čo sa týka programu, areál Lesíka bude k dispozícii od piatku 16:00 aj s občerstvením - pivo alko - nealko, kofola, guláš, kapustnica, gril stánok s rôznymi dobrotami. Pripravená už bude aj strelnica na paintball a les na súboj viacčlenných skupín, ktoré môžu proti sebe bojovať," uviedli organizátori na sociálnej sieti s tým, že večerný program v piatok bude voľný pri opekačke, gitare či heligónke.

Článok pokračuje pod reklamou


V sobotu, ako to už býva zvykom, sa vydajú motorkári na spoločný výjazd o 12:00. "Pôjdeme trasou ako každý rok: Rimavské Zalužany, Hnúšťa, Klenovec, Kokava nad Rimavicou, Rimavská Baňa, Lesík," doplnili organizátori.

Čo sa týka sprievodných akcií, pre deti je pripravený nafukovací hrad a proti zlému počasiu dva párty stany. "Od 16:00 začnú koncerty kapiel Bluetrend, Karavana, The Toones, Deja-vu hard rock Revival a WATT. Kým sa budú meniť kapely, prebehnú súťaže a tombola. A pred zotmením zapálime vatru ako spomienku na našich zosnulých kamarátov. Tešíme sa na vašu účasť," uzavreli organizátori.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross