No active "ca-sidebar-197687" sidebar

V novej budove Sociálnej poisťovne už funguje jedáleň, jedno poschodie je stále prázdne

V novej budove rimavskosobotskej pobočky Sociálnej poisťovne už týždeň funguje jedáleň aj bufet, časť kancelárskych priestorov je však stále prázdna. Ako pre Rimava.sk potvrdil riaditeľ pobočky Juraj Remeň, zatiaľ prenajali len jednu miestnosť pre advokátsku kanceláriu. „Ešte stále máme na prenájom celé prvé poschodie, našou prioritou je však prenájom poschodia ako celku, nie jednotlivých kancelárií,“ podotkol riaditeľ.

Súčasťou novej budovy je aj jedáleň a bufet, podľa slov riaditeľa funguje už týždeň, od 4. júna, prevádzku zabezpečuje Stredná odborná škola obchodu a služieb v Rimavskej Sobote. „Strava sa varí v prevádzke Čierny Orol aj Junior Komplex,“ poznamenal Remeň a dodal, že v priestoroch Sociálnej poisťovne by malo praxovať asi 60 žiakov z gastroodborov školy. Jedáleň a bufet však neslúži len zamestnancom Sociálnej poisťovne, podľa Remeňa je prevádzka k dispozícii aj pre verejnosť v úradných hodinách.

Okrem jedálne je v pobočke novinkou aj klientske centrum, ktoré otvorili hneď po presťahovaní sa do nových priestorov Sociálnej poisťovne. „Na činnosť klientskeho centra sú prevažne pozitívne ohlasy, ako zo strany klientov aj zo strany zamestnancov. Sú tu sústredené všetky základné služby, klient si tu dokáže na jednom mieste vybaviť všetky potrebné náležitosti,“ pripomenul riaditeľ a dodal, že veľkým plusom je aj parkovisko pre klientov s kapacitou 26 miest.

Pobočka Sociálnej poisťovne v Rimavskej Sobote sídli na novej adrese od októbra minulého roka.

Zdroj: Rimava.sk

Súvisiace články
Sociálna poisťovňa hľadá dodávateľa nábytku. Do sauny a fitnescentra ďalej investovať nebude
Nová pobočka Sociálnej poisťovne bude mať klientske centrum aj vyhradené parkovisko
Sociálna poisťovňa bude o týždeň na novej adrese 


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross