No active "ca-sidebar-197687" sidebar

V Poltári sa už pripravujú na adventné obdobie, prezradili termíny sviatočných podujatí

22. novembra 2023 | | |  | 
Foto ilustračné z prvého ročníka podujatia Vianočná atmosféra pre všetkých. Zdroj: mesto Poltár

POLTÁR – Vianočné sviatky sa k nám nezadržateľne približujú a ostáva už iba niekoľko týždňov, kedy sa rodiny a priatelia opäť stretnú pri vyzdobených stromčekoch. Ani v Poltári nezaháľajú a sviatočné podujatia pripravujú už teraz. Samospráva prezradila dátumy, ktorých súčasťou budú aj kultúrne programy.

Prvý sviatočný podvečer je pripravený na 3. decembra (nedeľa), kedy primátor mesta Poltár Peter Sitor zapáli prvú sviečku na mestskom adventnom venci, a to o 16:00 v lokalite Zábavný štvorec.

Článok pokračuje pod reklamou


O tri dni na to, 6. decembra (streda), bude pre deti pripravené prekvapenie v podobe Mikuláša, ktorý zavíta aj do Poltára. Na Námestie osloboditeľov dorazí o 16:00.

Ďalším podujatím bude 2. ročník Vianočnej atmosféry pre všetkých, ktoré je naplánované týždeň pred Štedrým večerom, na 16. decembra (sobota) so začiatkom o 14:00 na Námestí osloboditeľov. Prvý ročník predvianočnej akcie sa stretol s veľmi pozitívnymi odozvami.

A napokon sa na rovnakom mieste, a to na poltárskom námestí, Poltárčania stretnú v nedeľu, 31. decembra, aby spoločne oslávili vstup do nového roka.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross