No active "ca-sidebar-197687" sidebar

VIDEO/FOTO: V Dome kultúry sa (opäť) celý deň športovalo

sportovy-denVšetci tí, ktorí sa rozhodli upršaný deň stráviť aktívne, si mohli v sobotu zacvičiť do sýtosti. V rimavskosobotskom Dome kultúry sa od rána striedali lektorky, ktoré priniesli osvedčené a známe metódy cvičenia ale aj novinky. Športový deň opäť prilákal desiatky ľudí, predovšetkým žien, oslovil rôzne vekové kategórie. Či už chceli relaxovať pri Joge, zabaviť sa pri Zumbe alebo vyskúšať Port De Bras, všetci si prišli na svoje. Bonusom bola dobrá nálada ale aj atraktívne ceny v tombole.

„Myslím si, že po aprílovom Športovom dni sa podujatie aj tentokrát vydarilo. Snažili sme sa ponúknuť rôzne druhy cvičenia, aby si každý mohol vybrať to, ktoré mu je najbližšie. Prišli medzi nás vynikajúce inštruktorky, vďaka ktorým bolo cvičenie výborným zážitkom,“ povedala pre Rimava.sk Regina Špitálová z Mestského kultúrneho strediska, ktoré bolo spolu s Norbi Update organizátorom celej akcie.

Cvičilo sa však nielen v estrádnej sále, účastníci Športového dňa mohli jednotlivo vyskúšať aj revolučnú metódu, e-fit. Okrem toho na nich čakala pestrá ponuka výrobkov Norbi Update ale tiež rôzne športové oblečenie slovenského výrobcu z Košíc.

[su_media url="https://www.youtube.com/watch?v=tDYfAiCIPhs" width="600" height="388"]

Podujatie bolo pokračovaním úspešne naštartovanej tradície. V apríli sa v Dome kultúry stretlo takmer dvesto dievčat a žien, spoločne absolvovali maratón aerobicu, zumby, rock body aj cvičenie s majsterkou v karate. Tentokrát bola na programe Power Joga a Port De Bras s inštruktorkami Adrianou Seidler z Aerobikového a jogového centra Arena Nitra a Michaelou Hluchovou z Akadémie Powerjoga Slovensko, nechýbala Zumba s Ivou Láska z Lučenca ani Joga s domácou inštruktorkou Jankou Nagyovou.

[nggallery id=1159]

Zdroj: Rimava.sk, Sponzorovaný článok (Rimava.sk je mediálny partner podujatia)
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross