No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Zámková dlažba na Železničnej a Francisciho ulici, B. Bartóka čaká rekonštrukcia

3. februára 2009 |  | |

Rimavskosobotská samospráva investuje v tomto roku približne 36,5 tis. eur na rekonštrukciu ciest a chodníkov. Pre Rimava.sk to potvrdila vedúca oddelenia stavebného poriadku, investičnej činnosti a dopravy na mestskom úrade Anna Cincsíková.

Najväčšou položkou, takmer 16,6 tis. eur je rekonštrukcia chodníka  na Železničnej a Francisciho ulici, kde sa bude klásť zámková dlažba. Z viac ako 6, 6 tis. eur sa bude v tomto roku rekonštruovať ulica na B. Bartóka. „Potrebné je riešiť komplexne celú ulicu od svetelnej križovatky po kruhový objazd, ako sú chodník, parkovacie plochy, zeleň a dažďová kanalizácia,“ povedala Cincsíková a dodala, že po približne 3,3 tis. eur je v rozpočte na tento rok vyčlenených na prepojovaciu komunikáciu na Malohontskej ulici a dokončenie chodníka v Bakte. Ako Cincsíková poznamenala, na dopravné značky, retardéry, zrkadlá, či plechových policajtov je pre tento rok určených viac ako 6, 6 tis. eur.

Doplnená správa 4.februára o 11:30 hod.
V tomto roku sa na Ulici B. Bartóka začne s vypracovaním projektovej dokumentácie pre územné rozhodnutie a stavebné povolenie s podrobnosťou na realizáciu stavby.


Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross