No active "ca-sidebar-197687" sidebar

DOPLNENÉ: V regióne R. Soboty pribudli ďalšie dva prípady potvrdenej nákazy. Nesúvisia s predošlou lokalitou

V okrese Rimavská Sobota a Revúca, ktoré spadá pod oblasť miestneho Regionálneho úradu verejného zdravotníctva, pribudli aktuálne dva potvrdené prípady, kedy bola u pacientov potvrdená nákaza novým koronavírusom.

Článok pokračuje pod reklamouIde o 44-ročného muža z okresu R. Sobota a 41-ročného muža z okresu Revúca. Informáciu pre Rimava.sk dnes potvrdil Dušan Béreš, okresný hygienik z Regionálneho úradu verejného zdravotníctva Rimavská Sobota. Zaznamenané boli v utorok, 31. marca, priamo v okresných mestách. Ako ďalej Béreš uviedol, ani jeden z prípadov nesúvisí s lokalitou, kde sa vyskytli importované nákazy u predošlých dvoch prípadoch. "Prípad z okresu Revúca je importovaný a ten druhý objasňujeme. Ide o 44-ročného muža, ktorému vybavujeme preklad na infekčné oddelenie ale z dôvodu iného závažného ochorenia," povedal pre Rimava.sk Béreš.

Doplnené o 15:20 hod.

U jedného z pacientov v rimavskosobotskej nemocnici zistili koronavírus

Okresný hygienik zároveň zdôraznil, že realizujú potrebné opatrenia. Tie všeobecné podľa jeho slov stále platia pre celý región a pre všetkých. Zároveň pripomenul, že v týchto dňoch opatrenia musia platiť všade, bez ohľadu na potvrdenie nákazy.

KORONAVÍRUS: Bez ohľadu na to, či v niektorej obci je výskyt alebo nie, opatrenia majú byť rovnaké všade

Téme sa budeme venovať.

Zdroj: Rimava.sk

R.SOBOTA/KORONAVÍRUS: Po nakazenom otcovi pribudol ďalší člen rodiny

Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross