No active "ca-sidebar-197687" sidebar

AKTUALIZOVANÉ: Po čelnej zrážke museli oboch vodičov previezť do nemocnice (+FOTO)

Foto: FB Polície

ČERENČANY – Hasiči boli v dnešných (18. mája) dopoludňajších hodinách privolaní k nehode dvoch osobných motorových vozidiel. Ku kolízii došlo neďaleko obce Čerenčany.

Vodička na aute žltej farby pravdepodobne prešla do protismeru a čelne sa zrazila s oprotiidúcim autom. Hasiči pomáhali žene, ktorá zostala v havarovanom aute zakliesnená. Muž, ktorý sa nachádzal v druhom aute, mal vystúpiť sám.

Článok pokračuje pod reklamou


Ako informoval Ján Gašo z operačného oddelenia Krajského riaditeľstva HaZZ v Banskej Bystrici, obe osoby príslušníci HaZZ odovzdali do rúk záchranárov.

Na mieste zasahovali piati príslušníci HaZZ na jednom kuse techniky. Alkohol nebol zistený ani u jedného z vodičov. Na mieste je prítomná aj polícia. Cesta je momentálne neprejazdná.

AKTUALIZOVANÉ O 13:10 HOD.: Ochrancovia zákona na sociálnej sieti potvrdili, že podľa doterajších zistení z miesta nehody, vodička osobného auta Opel Corsa z doposiaľ nezistených príčin prešla do protismeru.

Tam sa čelne zrazila s autom, ktoré smerovalo od Rimavskej Soboty do Hnúšte.

"Pri nehode utrpeli obaja vodiči zranenia, ktoré si vyžiadali ich prevoz do nemocnice. Dychová skúška u vodičov bola negatívna. Presná príčina vzniku nehody je predmetom jej ďalšieho vyšetrovania," informujú policajti.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross