No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Pre SOŠ v Rim. Sobote hľadajú realizátora rekonštrukcie po tretíkrát

Po tretíkrát bolo dnes, 12. novembra, vyhlásené verejné obstarávanie na realizátora rekonštrukcie Strednej odbornej školy (SOŠ) na Okružnej ulici v Rimavskej Sobote. Informoval o tom dnes Úrad pre verejné obstarávanie na svojej oficiálnej internetovej stránke. Ako sa vo vestníku ďalej uvádza, predpokladaná hodnota zákazky je takmer 840 tis. eur (bez DPH), lehota na predkladanie ponúk je do 15. decembra. Podľa slov Ivety Kurekovej z referátu vzťahov s verejnosťou Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK), opakované obstarávanie na investičnú akciu plánujú ukončiť do konca roka 2010.

Od zrušenia posledného verejného obstarávania ubehli približne dva mesiace. Zrušené bolo v septembri. Podľa stanoviska BBSK, na základe nových rozhodnutí Ministerstva školstva SR sa na škole počítalo so zavedením nových študijných odborov v oblasti automobilového priemyslu. To súvisí s nevyhnutnou rekonštrukciou dielní ako aj s ich materiálovým vybavením a tieto skutočnosti neboli známe pri zadávaní predchádzajúceho zadania zákazky.

SOŠ v Rimavskej Sobote získala viac ako jeden milión eur na rekonštrukciu štyroch budov a modernizáciu vzdelávania z eurofondov koncom februára tohto roku. Prvé verejné obstarávanie bolo zrušené ešte pred predkladaním ponúk. Dôvodom zrušenia súťaže bolo rozšírenie predmetu zadania na základe zistených nových skutočností, a to systémových chýb na objekte spojovacieho pavilónu.

Zdroj: Rimava.sk

Súvisiace články
Verejná súťaž na rekonštrukciu SOŠ zrušená po druhýkrát
BBSK vyhlásil novú súťaž na rekonštrukciu SOŠ v Rim. Sobote
Stredná odborná škola získala z eurofondov viac ako 1 mil. eur


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross