No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Rimava.sk oslávila 15. výročie veľkolepou recepciou. Ďakujeme, že nás čítate a podporujete

7. marca 2023 | |  | 

Internetový spravodajský portál Rimava.sk píše pre vás už viac ako 15 rokov. Za tento čas sme vám priniesli viac ako 20-tisíc článkov a máme viac ako 100-tisíc čitateľov.


Spravodajský portál Rimava.sk – Píšeme pre vás už 15 rokov

16.dec.2022 -

Za tento čas sme vám priniesli viac ako 20-tisíc článkov a máme viac ako 100-tisíc čitateľov.

Ďaľej...

Redakčný tím portálu Rimava.sk pri tejto príležitosti zorganizoval veľkolepú oslavu. Jeho majiteľ, Daniel Csúr, sa rozhodol osobne poďakovať reklamným partnerom, partnerom z verejného sektora, zo samospráv, policajného zboru i hasičského a záchranného zboru, ktorí pomáhajú portálu poskytovať informácie o aktuálnych udalostiach.

Článok pokračuje pod reklamou


"Spoločne s našimi partnermi, priateľmi aj členmi redakčného tímu sme oslávili 15. výročie založenia portálu. Za 15 rokov si prežila lepšie aj ťažšie časy, no dnes je silnejšia a čítanejšia ako kedykoľvek predtým. Som rád, že tento projekt si dokázal nájsť miesto v srdciach Soboťanov. Mnohokrát, ako sa prechádzam po meste, počujem ako ľudia medzi sebou hovoria ´Vieš, čítal/a som na Rimave, že…´ Zároveň sa teším, že dnes už aj TV Rimava môže byť súčasťou tejto rodiny. Obrovská vďaka patrí našim partnerom, ktorí celé obdobie pomáhajú financovať tento projekt. V neposlednom rade ale ďakujem kolegom a kolegyniam, ktorí na projekte pracujú vo dne, v noci a pomohli aj k úspechu tohto spoločného podujatia," opísal majiteľ mediálneho domu na juhu Slovenska.

Dodal, že ďakuje všetkým zúčastneným za spoločne strávený čas, no nepochybne aj tým, ktorí sa oslavy zúčastniť nemohli. Rovnako všetci redaktori z portálov Rimava.sk, Novohradské.sk, Echoviny.sk a TV Rimava, mysleli počas tohto večera aj na nich.


Televízia Rimava mení majiteľa. Aká bude jej budúcnosť?

27.feb.2023 -

TV Rimava sa stala súčasťou mediálneho domu mediálna.sk. Jej majiteľ Daniel Csúr má s televíziou odvážne plány.

Ďaľej...

Veľká vďaka patrí ale najmä vám, naši čitatelia. Ďakujeme za vašu priazeň a množstvo podnetov, ktoré ste nám priniesli.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross