No active "ca-sidebar-197687" sidebar

VEĽKÝ BLH: Zdravotné stredisko za stovky tisíc eur stihli opraviť

perex-strediskoV obci Veľký Blh v okrese Rimavská Sobota v týchto dňoch skončili s opravou zdravotného strediska, ktoré je vybavené viac ako tridsiatimi modernými prístrojmi a čakárňami s pripojením na bezplatný internet. Investícia si vyžiadala viac ako 360 tis. eur, obec financie získala z eurofondov a na oprave sa podieľala piatimi percentami. Slávnostne ho majú otvoriť v stredu, 17. decembra o 11.00 hod.

Ako ďalej Rimava.sk informoval starosta obce Tibor Csúr dnes, 16. decembra, im bolo vydané kolaudačné rozhodnutie. Podľa jeho slov na stavebné práce išlo viac ako 120 tis. eur a na moderné technológie približne 230 tis. eur. „Myslím si, že budeme najmodernejšie stredisko v okolitých obciach,“ poznamenal starosta, podľa ktorého do strediska pribudlo najmodernejšie zubárske kreslo spolu s mikrokamerou pre zubára či pre gynekológa nové 4D Sono. „Celkovo je v stredisku viac ako tridsať nových prístrojov,“ spomenul Csúr a dodal, že stavebné práce realizovala spoločnosť Casson Consulting, víťaz verejného obstarávania.

V novom stredisku bude ordinovať praktický lekár pre dospelých aj pre deti, zubár a gynekológ, ktorí doteraz boli presťahovaní do náhradných priestorov.

Zdroj: Rimava.sk

Súvisiace články
VEĽKÝ BLH: V obci opravujú zdravotné stredisko, stavebnú firmu našli na druhýkrát
V. BLH: Do zdravotného strediska investujú vyše 360 tisíc. Poslanci sa obávajú predraženia
V. BLH: Firmu, ktorá opraví zdravotné stredisko, musia hľadať na druhýkrát


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross