No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Lidl Čistinka: Dnes sa začalo hlasovanie o oddychové zóny, súťažia aj Rimavská Sobota, Lučenec, Tornaľa a Revúca

Dnes (15. 8.) sa začalo hlasovanie v novej súťaži Lidl Čistinka. V hre je päť oddychových zón. Spoločnosť Lidl ich postaví v piatich mestách, ktoré v jednotlivých kategóriách dostanú najviac hlasov.

Mestá, obce či mestské časti, ktoré sa do súťaže zapojili, sú rozdelené do piatich kategórií podľa počtu obyvateľov. "Do súťaže Lidl Čistinka sa zo spomenutých miest prihlásili Rimavská Sobota, Tornaľa, Revúca, Lučenec a Veľký Krtíš," uviedol pre Rimava.sk Tomáš Bezák, vedúci úseku komunikácie spoločnosti Lidl.

Článok pokračuje pod reklamou


Napríklad Rimavská Sobota je podľa počtu obyvateľov v kategórii 21 501 až 32 000 obyvateľov. Súťaží s mestami či mestskými časťami: Levice, Čadca, Košice - m. č. Dargovských hrdinov, Pezinok, Topoľčany, Košice - m. č. Sídlisko KVP, Piešťany, Dubnica nad Váhom, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Bardejov, Ružomberok, Humenné, Trebišov, Dunajská Streda, Bratislava - Rača, Bratislava - Podunajské Biskupice.

Mesto Revúca sa nachádza v kategórii od 9 401 do 15 500 obyvateľov. Tornaľa je v kategórii miest, ktoré majú od 2 500 do 9 400 obyvateľov.

Lidl Čistinka je mestský park tvorený zo štyroch prepojených modulov. Hlavná myšlienka spočíva v základnom "štvorci" s rozmerom 12 x 12 metrov a 15 x 15 metrov a variabilnom usporiadaní v akomkoľvek priestore s ohľadom na pozemok a lokalitu. Každý modul má svoju funkciu a charakter. Spolu tvoria kompaktnú zónu, ktorá nesie názov Lidl Čistinka.

Ako bude možné hlasovať?

Každý zákazník, ktorý si v termíne od 15. 8. 2022 zakúpi v predajni Lidl tovar v hodnote minimálne 20 eur, obdrží pri pokladnici jednu hlasovaciu kartičku. Kartičku automaticky zákazník získava za každých ďalších celých 20 eur hodnoty nákupu. Počet kartičiek sa násobí výškou hodnoty nákupu.


NEVYNECHAJTE: Ako vybrať vhodné prezuvky pre vášho školáka alebo škôlkara? Dajte si záležať, výber obuvi ovplyvní zdravý vývin chodidiel


Prostredníctvom unikátneho kódu na tejto hlasovacej kartičke bude mať zákazník možnosť odovzdať svoj hlas vybranému mestu, obci alebo mestskej časti (platí pre Bratislavu a Košice). Zadávanie kódov a hlasovanie bude prebiehať na webovej stránke www.lidl.sk/cistinka.

Účasť v súťaži bola opäť ponúknutá všetkým slovenským mestám, mestským častiam a obciam, v ktorých sa nachádza predajňa potravín Lidl. Záujem prejavilo 92 z celkovo 116 oslovených lokalít, tieto boli do súťaže o Lidl Čistinky zaradené a tým je možné prejaviť svoju podporu vo forme odovzdaného hlasu.

Viac o tom, ako budú oddychové zóny Lidla Čistinka vyzerať, si môžete prečítať na tomto odkaze.

NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross