No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Poslanci budú rozhodovať o štyroch kandidátoch na konateľa MsBS

31. augusta 2011 |  | 

Juraj Hrabovský, Jozef Suja, Vladimír Ďuro a Aneta Vargicová sú štvoricou kandidátov, spomedzi ktorých by rimavskosobotskí poslanci mali vybrať nového konateľa Mestskej bytovej správy. Rimava.sk informoval prednosta mestského úradu Štefan Szántó. Ako uviedol, výberová komisia určila poradie ôsmich uchádzačov, kvôli minimálnym bodovým rozdielom na posledných miestach mestská rada odporučila spomínaných štyroch záujemcov. Podľa Szánta by sa pred poslaneckým zborom ako valným zhromaždením mali prezentovať na najbližšom zasadnutí zastupiteľstva, ktoré sa uskutoční v utorok, 6. septembra.

Samospráva vypísala výberové konanie na obsadenie funkcie konateľa MsBS začiatkom júla, po tom ako Svetozár  Müller požiadal o rozviazanie pracovného pomeru dohodou zo zdravotných dôvodov. V polovici apríla bol Müller z rovnakých dôvodov odvolaný aj z pozície výkonného riaditeľa. Mestská bytová správa má dvoch konateľov,  je ním aj primátor mesta Jozef Šimko.

Výberového konania, ktoré prebehlo 24. augusta, sa z desiatich uchádzačov zúčastnili ôsmi. Predsedom výberovej komisie bol prednosta MsÚ Štefan Szántó, členmi viceprimátori Ján Čeman a Ladislav Rigó, Jana Rojíková za MsBS a Janka Mišuráková, vedúca oddelenia sociálnych služieb na mestskom úrade.

Zdroj: Rimava.sk

Súvisiace články
MsÚ: Komisia vybrala konateľa MsBS, meno zatiaľ nezverejnia
Samospráva zverejnila mená uchádzačov na konateľa MsBS predčasne a protizákonne
O post šéfa MsBS má záujem desať uchádzačov
Samospráva hľadá nového konateľa Mestskej bytovej správy, Müllera na vlastnú žiadosť odvolali


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross