No active "ca-sidebar-197687" sidebar

REDAKCIA: Pozrite sa, aké články vás najviac zaujali počas uplynulého roka

2016 Rok 2016 bol pre našu redakciu Rimava.sk miliónový. A prečo? Za 365 dní sme zaznamenali 2,3 milióna vašich návštev. Na stránke ste celkovo strávili takmer 6 milión minút, čo predstavuje približne 100 tisíc hodín. Ak to prepočítame na roky, tak je to 11,4 rokov. Za ten čas sme vydali 1512 článkov, ktorých prečítanosť sa vďaka vám vyšplhala na viac ako 6,4 milióna. A na našej Facebook-ovej stránke vás je do dnešného dňa 12 550 lajkujúcich. Jedným slovom, Ďakujeme!

A aké články vás najviac zaujali? Medzi najčítanejšie patrili policajné správy. No, rekordné čísla v čítanosti mal aj článok o prestavbe Kauflandu, o výsledkoch parlamentných volieb v okrese či články z diania v regióne, najmä zo zastupiteľstiev v Rimavskej Sobote a o príchode investora do Hnúšte. Veľké čísla čítanosti však patrili aj článkom na sklonku roka, medzi ktoré patrila Vianočná kapustnica či článok o vyzdobenom dome v Rimavských Janovciach.

Zaujal vás však aj článok o novozrekonštruovanej sedrii, ale aj o koncerte maďarskej skupiny Omega. Priniesli sme vám aj množstvo historických článkov, z ktorých u vás bodoval tunel pod Dielikom, história zbúranej rimavskosobotskej synagógy alebo budova s viacerými názvami.

Rovnako vás počas uplynulého roka zaujala aj naša rubrika „Píšete nám“. V nej ste sa najviac zaujímali o tému: Kto natrel lavičky a hojdačky lepidlom. Pozornosť u vás vzbudila aj cyklocesta na Kurinec.

Počas roka sme vám priniesli aj články o ľuďoch z regiónu. Vašu priazeň si vyslúžil i článok o Milanovi Vojtekovi z Hnúšte, ktorý vo Veľkej Británii založil vlastnú internetovú televíziu skcz.tv. Ďalším bol rovnako rodák z Hnúšte, Igor Lacík, ktorý začiatkom roka 2016 získal Krištáľové krídlo. Príjemné čítanie ste však zažili aj pri Ľudovítovi Gaálovi, podľa ktorého sa v každom človeku skrýva jaskyniar. Rovnako vysokú čítanosť od vás získala aj nová riaditeľka Gymnázia Ivana Kraska či športovec telom aj dušou Roland Brosman.

Vašu pozornosť zaujali mnohé ďalšie články na Rimava.sk. My vám za vašu priazeň ďakujeme. Sme radi, že vám môžeme prinášať aktuálne a zaujímavé články z regiónu a veríme, že i naďalej ostanete s nami.

2016

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross