No active "ca-sidebar-197687" sidebar

R. SOBOTA: Mesto vypísalo výberové konanie na posty viacerých šéfov

radnicaRimavskosobotská samospráva vypísala v uplynulých dňoch výberové konanie na viacero pozícií. Na Mestský úrad hľadajú vedúceho alebo vedúcu odboru školstva, sociálnych vecí a kultúry ako aj vedúceho alebo vedúcu odboru vnútorných vecí. Po druhýkrát je v ponuke aj miesto riaditeľa alebo riaditeľky Mestského kultúrneho strediska. Samospráva vypísala v tomto prípade výberové konanie opakovane, lebo počas leta nedošlo k zhode poslancov mestského zastupiteľstva a dostatočný počet hlasov nezískal ani jeden z ôsmich kandidátov. Vedením MsKS bola poverená Milana Jutková z Turistického informačného centra. Ako pre Rimava.sk ďalej uviedol viceprimátor Ladislav Rigó, miesto Milany Jutkovej je poverená Janka Mišuráková, * bývalá vedúca oddelenia sociálnych vecí mestského úradu. „Zastrešuje ho do tej doby, kým nedôjde k iným personálnym zmenám. Úsek však patrí aj naďalej do mojej kompetencie,“ priblížil Rigó.
Termín podania prihlášok je do 9. októbra. V rimavskosobotskej samospráve nastalo koncom leta viacero personálnych zmien. Kompetencie boli rozšírené viceprimátorovi Ladislavovi Rigóovi, ktorý bol poverený vedením odboru školstva, sociálnych vecí a kultúry. Funkciu prebral po doterajšom šéfovi odboru Viliamovi Vidinskom, ktorý po neúspešnom výberovom konaní bol už len poverený vedením odboru.

Organizačnému odboru dočasne šéfuje Zuzana Zsírosová.

* Doplnené 17:40 hod.: Súčasná poverená šéfka Turistického informačného centra Janka Mišuráková je bývalou vedúcou oddelenia soc. vecí.   

Zdroj: Rimava.sk

Súvisiace články

R. SOBOTA: Na štyri posty vedúcich dostala radnica sedem prihlášok
Poslanci hlasovali za šéfa Domu kultúry tajne, k potrebnej zhode nedošlo
Riaditeľom MsKS chce byť osem uchádzačov, odprezentujú sa pred poslancami
MsÚ: Vedúcich odborov primátor nanovo prijme, ak prejdú výberovým konaním
Šéfom Mestskej bytovej správy chce byť do tretice len jeden uchádzač, podľa všetkého súčasný riaditeľ
R. SOBOTA: Šéfom Mestskej bytovej správy chce byť Zoltán Koós aj Ladislav Juhász
O novom šéfovi mestskej bytovej správy poslanci opäť nerozhodli


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross