No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Mesto počas prázdnin hľadá realizátora pre rekonštrukciu ZŠ. P.K.Hostinského

Rimavskosobotská samospráva po druhýkrát vyhlásila verejnú súťaž na realizátora rekonštrukcie Základnej školy na Družstevnej ulici, ktorá je v jej zriaďovateľskej pôsobnosti. Ako sa uvádza v opise zakázky, osobitnou podmienkou súťaže je súhlas uchádzača s úpravou harmonogramu prác na termíny, vzhľadom na to, že rekonštrukcia bude prebiehať za prevádzky školy. Lehota na predkladanie ponúk je do 17. júla.

“Rekonštrukcia predstavuje súbor aktivít na dosiahnutie energetických úspor, a to výmenou okenných a dverových výplní, zateplením obvodových múrov a striech, opravou statických porúch, úpravou fasády a skvalitnením vnútorného vybavenia,” objasňuje opis zakázky. Predpokladaná hodnota zákazky bez DPH je viac ako 1 mil. eur (32 mil. Sk).

Verejná súťaž, ktorú mesto uzavrelo koncom marca, musela byť z dôvodu bezdôvodného skrátenia lehoty na predkladanie ponúk zrušená. Samospráve to bolo oznámené listom z Ministerstva výstavby a regionálneho rozvoja SR (MVRR) o sedem týždňov na to. Škola ešte v novembri získala z eurofondov viac ako 1,26 eur (38 miliónov korún) na rekonštrukciu budovy a modernizáciu vzdelávania. Mesto tento projekt bude kofinancovať čiastkou 5 percent.

Zdroj: Rimava.sk

Súvisiace články
Škola sa o zrušení výberového konania dozvedela včera prostredníctvom Rimava.sk. Riaditeľka je zhrozená
Verejná súťaž na rekonštrukciu P.K.Hostinského zrušená, musí sa vypísať nová
Mesto hľadá realizátora pre rekonštrukciu ZŠ. P.K.Hostinského
ZŠ P.K.Hostinského získala z eurofondov takmer 38 miliónov
Základné školy opäť podávajú projekty na rekonštrukciu svojich budov


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross