No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Scenár zrušených verejných obstarávaní sa opakuje aj na SOŠ

19. apríla 2010 |  | 

Podobne ako na Základnej škole P. K. Hostinského bolo verejné obstarávanie na realizátora stavebných prác po tretíkrát zrušené aj na Strednej odbornej škole (SOŠ) na Okružnej ulici v Rimavskej Sobote. Informáciu pre Rimava.sk potvrdila Iveta Kureková z referátu vzťahov s verejnosťou BBSK.

.

.

„Ministerstvo výstavby a regionálneho rozvoja SR verejné obstarávanie na stavebné práce neakceptovalo z dôvodu diskriminačných podmienok účasti, to znamená, že proces verejného obstarávania na stavebné práce je nutné zopakovať,“ uviedla pre Rimava.sk Kureková. Ako dodala, verejné obstarávanie na stavebné práce realizovala externá firma.

Kureková zároveň doplnila, že predpoklad začatia stavebných prác je o šesť až sedem mesiacov. V poradí tretie verejné obstarávanie bolo vyhlásené v novembri minulého roka. SOŠ v Rimavskej Sobote získala viac ako jeden milión eur na rekonštrukciu štyroch budov a modernizáciu vzdelávania z eurofondov koncom februára 2009.

Druhou rimavskosobotskou školou v zriaďovateľskej pôsobnosti BBSK, ktorá získala nenávratný finančný príspevok vo výške viac ako 1,3 mil. eur je Gymnázium I. Kraska. V súčasnej dobe podľa Kurekovej prebieha proces verejného obstarávania, vyhlásené bolo koncom februára.

Zdroj: Rimava.sk

Súvisiace články
Verejná súťaž na rekonštrukciu SOŠ zrušená po druhýkrát
BBSK vyhlásil novú súťaž na rekonštrukciu SOŠ v Rim. Sobote
Stredná odborná škola získala z eurofondov viac ako 1 mil. eur
Pre SOŠ v Rim. Sobote hľadajú realizátora rekonštrukcie po tretíkrát


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross