No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Nehoda v Lučenci: Pri zrážke troch áut sa ťažko zranilo 8-mesačné dieťa

Foto: Novohradské.sk

LUČENEC – Zrážkou troch áut sa začal stredajší (23. 11.) večer v Opatovej v Lučenci. Dopravná nehoda si vyžiadala zranenia aj výrazné obmedzenie premávky. Ako informovala polícia na sociálnej sieti, z miesta bolo prevezené ťažko zranené dieťa do banskobystrickej nemocnice.

"Podľa doteraz zistených informácií, k dopravnej nehode došlo tak, že 22-ročný vodič osobného auta Seat Leon, ktorý viedol vozidlo v smere od Rimavskej Soboty na Lučenec, v križovatke pri odbočovaní doľava na vedľajšiu cestu, nedal prednosť protiidúcemu vodičovi, ktorý prichádzal do križovatky od Zvolena," uviedla polícia.

Článok pokračuje pod reklamou


Dodala, že po náraze ešte vozidlo Seat Leon odhodilo do vozidla Audi Q2 stojaceho v križovatke. Podľa prvých informácií nášho partnerského webu Novohradske.sk mali byť zranené aj deti. Polícia však ozrejmila, že pri dopravnej nehode došlo k zraneniam 8-mesačného chlapčeka a 18-ročnej spolujazdkyne z vozidla Seat Leon.

"Dieťa bolo s vážnymi zraneniami z miesta prevezené do banskobystrickej nemocnice. Poverený príslušník okresného dopravného inšpektorátu v Lučenci začal v súvislosti s dopravnou nehodou trestné stíhanie vo veci prečinu ublíženia na zdraví," doplnila polícia.

Požitie alkoholu u vodičov zistené nebolo. Nehoda je v štádiu vyšetrovania.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross