No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Bezplatný kurz účtovníctva otvárame už v auguste 2023

Chcete sa vzdelávať, no neviete, v ktorej oblasti sa máte zdokonaliť? Ekonomickú gramotnosť potrebujeme všetci. Využite možnosť získať alebo rozšíriť si vedomosti v oblasti účtovníctva a daní, miezd a personalistiky priamo v Rimavskej Sobote.

Naša organizácia pre vás otvára bezplatný kurz účtovníctva. Vďaka projektu Ústredia práce sociálnych vecí a rodiny „Nestrať prácu – vzdelávaj sa“ sa môžu záujemcovia o vzdelávanie v oblasti účtovníctva rekvalifikovať úplne bezplatne. Nejde len o osoby evidované na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny, ale aj o mladých pracujúcich ľudí, ľudí v produktívnom veku, aj staršie osoby, osoby na rodičovskej alebo materskej dovolenke, konateľov a majiteľov spoločností, zamestnancov a iných.

Využite aj vy možnosť rekvalifikácie v oblasti účtovníctva, daní, miezd a personalistiky

Ponúkame bezplatné kurzy účtovníctva pre zamestnaných, nezamestnaných, živnostníkov, konateľov spoločností, administratívnych pracovníkov, resp. pre všetkých, ktorí majú záujem o zvyšovanie kvality svojho života prostredníctvom celoživotného vzdelávania v oblasti účtovníctva s dôrazom na rozvoj kľúčových kompetencií, prehlbovanie a zvyšovanie si svojej kvalifikácie.

Kurz má celkový rozsah 240 vyučovacích hodín, pozostáva z troch samostatných modulov: podvojné účtovníctvo, jednoduché účtovníctvo, mzdy a personalistika. Lektormi sú profesionálni účtovníci, daňoví poradcovia, mzdoví pracovníci, aktívne pracujúci v oblasti daní, miezd a účtovníctva. Spletitú problematiku účtovníctva vám objasnia z pohľadu skúsených odborníkov, nielen ako klasickí učitelia.

Kurz je akreditovaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR a jeho absolvovaním získate osvedčenie s celoslovenskou platnosťou. Zameriavame sa nielen na výklad, ale hlavne na praktickú stránku. Dôležité je pre nás, aby ste danú problematiku zvládli a dokázali ju aplikovať priamo v praxi. Okrem toho sme si pre vás pripravili vlastné učebné materiály, ktoré spájajú viacero zdrojov do jedného. Vzdelávajte sa už dnes, nečakajte na nič!


Pre viacej informácií navštívte stránku http://www.nezamestnanost.sk alebo kontaktuje Akadémiu verejnej správy o.z. na 0940 520 222; prípadne mailom na [email protected].


PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross