Februárová bronzová séria mladého tenistu Olivera Pivníka

perex-tenisFebruárové tenisové celoslovenské turnaje boli pre Olivera Pivníka z rimavskosobotského tenisového klubu v znamení bronzu. Ako ďalej Rimava.sk informoval jeho otec a zároveň kapitán tenisového družstva Ivan Pivník, na celoslovenskom turnaji starších žiakov vo Zvolene obsadil Oliver tretie miesto v dvojhre.

„Prvé dva zápasy vyhral. V semifinále pre bolesti v ramene musel zápas skrečovať a napokon tak skončil na treťom mieste,“ poznamenal Pivník. Oliver skončil na treťom mieste v dvojhre i na ďalšom celoslovenskom turnaji Ambrosan Cup v Bratislave, ktorého sa zúčastnilo viac ako 30 pretekárov. Bronzovú sériu rozšíril i vo štvorhre, kde podľa kapitána družstva spolu s Bencem Tóthom z Betliara získali taktiež tretie miesto.

Výsledky Zvolen:
Dvojhra:

I.kolo : O.Pivník(MTK Rimavská Sobota) – M. Vaco (Lieskovský tenisový klub )6:1,6:0
Štvrťfinále : -S. Jankech (Lieskovský tenisový klub )6:4,6:2
Semifinále : -D. Jergič (TA M.Ryšavého Bojnice) skreč.

Výsledky Bratislava:
Dvojhra:

I.kolo : O.Pivník (MTK Rimavská Sobota) - M. Kardoš (TK Slávia STU Bratislava) 6:0,6:2
II.kolo: -M. Naňo (TC Empire Trnava) 6:2,6:2
Štvrťfinále: -S. Minich (1.TC Humenné) 6:1,6:3
Semifinále: -J. Králik(TK Tenem Nemšová) 3:6,6:7(4)